SG73G2BTTD6981D
MFR.Part #
SG73G2BTTD6981D
JLCPCB Part #
C7077127
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS