SG73G2BTTD6203C
MFR.Part #
SG73G2BTTD6203C
JLCPCB Part #
C5750012
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS