SG73G2BTTD5620D
MFR.Part #
SG73G2BTTD5620D
JLCPCB Part #
C6295481
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS