SG73G2BTTD5620C
MFR.Part #
SG73G2BTTD5620C
JLCPCB Part #
C5910888
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS