SG73G2BTTD51R0D
MFR.Part #
SG73G2BTTD51R0D
JLCPCB Part #
C5749978
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS