SG73G2BTTD5102D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2BTTD5102D
JLCPCB Part #
C5893955
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS