SG73G2BTTD4991C
MFR.Part #
SG73G2BTTD4991C
JLCPCB Part #
C7359509
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS