SG73G2BTTD4990C
MFR.Part #
SG73G2BTTD4990C
JLCPCB Part #
C7310661
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS