SG73G2BTTD47R0D
MFR.Part #
SG73G2BTTD47R0D
JLCPCB Part #
C6220884
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS