SG73G2BTTD4750C
MFR.Part #
SG73G2BTTD4750C
JLCPCB Part #
C5749956
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS