SG73G2BTTD4642D
MFR.Part #
SG73G2BTTD4642D
JLCPCB Part #
C6295474
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS