SG73G2BTTD4530D
MFR.Part #
SG73G2BTTD4530D
JLCPCB Part #
C5749942
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS