SG73G2BTTD42R2C
MFR.Part #
SG73G2BTTD42R2C
JLCPCB Part #
C5749924
Description
-55℃~+155℃ 42.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS