SG73G2BTTD4023C
MFR.Part #
SG73G2BTTD4023C
JLCPCB Part #
C7310643
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS