SG73G2BTTD3651D
MFR.Part #
SG73G2BTTD3651D
JLCPCB Part #
C5749891
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS