SG73G2BTTD3600C
MFR.Part #
SG73G2BTTD3600C
JLCPCB Part #
C7077083
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS