SG73G2BTTD3572D
MFR.Part #
SG73G2BTTD3572D
JLCPCB Part #
C6677556
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS