SG73G2BTTD3300D
MFR.Part #
SG73G2BTTD3300D
JLCPCB Part #
C5749871
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS