SG73G2BTTD3013D
MFR.Part #
SG73G2BTTD3013D
JLCPCB Part #
C6481375
Description
-55℃~+155℃ 301kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS