SG73G2BTTD2802C
MFR.Part #
SG73G2BTTD2802C
JLCPCB Part #
C5750790
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS