SG73G2BTTD2700C
MFR.Part #
SG73G2BTTD2700C
JLCPCB Part #
C7310589
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS