SG73G2BTTD24R9D
MFR.Part #
SG73G2BTTD24R9D
JLCPCB Part #
C6220824
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS