SG73G2BTTD2432C
MFR.Part #
SG73G2BTTD2432C
JLCPCB Part #
C5750758
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS