SG73G2BTTD22R1C
MFR.Part #
SG73G2BTTD22R1C
JLCPCB Part #
C6295422
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS