SG73G2BTTD2262D
MFR.Part #
SG73G2BTTD2262D
JLCPCB Part #
C6295417
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS