SG73G2BTTD2151C
MFR.Part #
SG73G2BTTD2151C
JLCPCB Part #
C5910782
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS