SG73G2BTTD2100D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2BTTD2100D
JLCPCB Part #
C7077033
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS