SG73G2BTTD2003D
MFR.Part #
SG73G2BTTD2003D
JLCPCB Part #
C6295414
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS