SG73G2BTTD1691D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1691D
JLCPCB Part #
C7310555
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS