SG73G2BTTD1650D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1650D
JLCPCB Part #
C7310553
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS