SG73G2BTTD13R0D
MFR.Part #
SG73G2BTTD13R0D
JLCPCB Part #
C5910753
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS