SG73G2BTTD12R1C
MFR.Part #
SG73G2BTTD12R1C
JLCPCB Part #
C5893851
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS