SG73G2BTTD1211D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2BTTD1211D
JLCPCB Part #
C6295380
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS