SG73G2BTTD1203C
MFR.Part #
SG73G2BTTD1203C
JLCPCB Part #
C6677455
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS