SG73G2BTTD1102C
MFR.Part #
SG73G2BTTD1102C
JLCPCB Part #
C6295372
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS