SG73G2BTTD10R7D
MFR.Part #
SG73G2BTTD10R7D
JLCPCB Part #
C5750603
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS