SG73G2ATTD91R0D
MFR.Part #
SG73G2ATTD91R0D
JLCPCB Part #
C5910711
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS