SG73G2ATTD88R7D
MFR.Part #
SG73G2ATTD88R7D
JLCPCB Part #
C6677431
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS