SG73G2ATTD8662C
MFR.Part #
SG73G2ATTD8662C
JLCPCB Part #
C5893830
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS