SG73G2ATTD8253D
MFR.Part #
SG73G2ATTD8253D
JLCPCB Part #
C5893828
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS