SG73G2ATTD8251D
MFR.Part #
SG73G2ATTD8251D
JLCPCB Part #
C6295360
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS