SG73G2ATTD56R2C
MFR.Part #
SG73G2ATTD56R2C
JLCPCB Part #
C7359352
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS