SG73G2ATTD5621D
MFR.Part #
SG73G2ATTD5621D
JLCPCB Part #
C6677412
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS