SG73G2ATTD4992D
MFR.Part #
SG73G2ATTD4992D
JLCPCB Part #
C6481829
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS