SG73G2ATTD4752C
MFR.Part #
SG73G2ATTD4752C
JLCPCB Part #
C6295337
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS