SG73G2ATTD3832C
MFR.Part #
SG73G2ATTD3832C
JLCPCB Part #
C6220668
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS