SG73G2ATTD3572D
MFR.Part #
SG73G2ATTD3572D
JLCPCB Part #
C7310403
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS