SG73G2ATTD2612D
MFR.Part #
SG73G2ATTD2612D
JLCPCB Part #
C7076858
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS