SG73G2ATTD1621C
MFR.Part #
SG73G2ATTD1621C
JLCPCB Part #
C7076811
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS