SG73G2ATTD1330C
MFR.Part #
SG73G2ATTD1330C
JLCPCB Part #
C7310332
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS